Platforma widokowa w Myśliszowie

Platformę, o której mówi niniejszy wpis odnajdziecie pomiędzy miejscowością Ostroszowice (znajdującą się w pobliżu Bielawy) a jej przysiółkiem zwanym Myśliszowem. Aby jeszcze dokładniej przybliżyć Wam lokalizację tej atrakcji, wspomnę tylko, że w jej pobliżu na mapach odnajdziecie wzniesienie o nazwie Wrona.

Szosa prowadząca w to miejsce nie należy do najszerszych, więc dojeżdżając do celu warto zachować wzmożoną ostrożność. Na wysokości samego tarasu zapewniono jednak kierowcom dość sporo miejsca do pozostawienia samochodów na poboczach.

Punkt widokowy w Myśliszowie przy sprzyjających warunkach pogodowych daje możliwość podziwiania uroczego krajobrazu pobliskich Gór Sowich.

Dzięki Waszej uprzejmości, możemy nacieszyć oczy poniższą galerią. Serdeczne podziękowania dla wszystkich osób, które podesłały mi swoje fotografie!

Będąc w Myśliszowie możecie również wybrać się na inną platformę widokową ochrzczoną mianem “Niebiańskich widoków”. Być może o niej słyszeliście, ponieważ jakiś czas temu ta konstrukcja o wyjątkowo nikłej wysokości była na ustach dużej części internautów.

Czerwonym kwadratem na mapie oznaczyłem punkt widokowy “Niebiańskie widoki”.

Ja dotarłem do niej pieszo z wspomnianego powyżej punktu parkingowego (do pokonania jest w tym wypadku zaledwie 250 metrów).

Jeden komentarz do “Platforma widokowa w Myśliszowie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.